CO JE U NÁS NOVÉHO?

Přečti si, kterého chlupáčka jsme nedávno přivítali před našimi fotoaparáty a jaké další focení pro Tebe v brzké době chystáme!

Čtvrteční podvečer 22. července 2021 patřil setkání fotografa Luboše s klienty. Rozhodl se páníčka a jeho věrného psího kamaráda vzít do lokality, která se nachází v Brně, konkrétně na Hády. Je zde neuvěřitelně krásné místo, plné rozlišných zákoutí, cest a skvěle se zde fotí v čase těsně před západem slunce!

V neděli 11. července 2021 vyrazila fotografka Jarka společně se svými klienty a jejich německým ohařem objevovat krásy lesoparku, který leží v oboře Hvězda u stejnojmenného letohrádku. Během focení je sice příliš slunečné počasí nedoprovázelo, ale i přesto se povedlo nafotit nádhernou sadu fotografií, které již dělají radost páníčkům.

V neděli jsme se potkaly s majitelkou báječné psí modelky. Hlavní modelkou byla slečna německého ovčáka, která si focení užila v prostředí nádherně rozkvetlých rododendronů za odpoledního slunečného počasí. Fotografování s ní byla jedna velká radost, na každém zvoleném místě skvěle zapózovala a tak se výsledné jarně laděné fotografie opravdu skvěle...

V neděli jsme se potkaly s majitelkou dvou úžasných pejsků. Hlavní modelkou však byla mladá psí slečna plemene francouzský buldoček, která se při fotografování za dopoledního sluníčka předvedla jako absolutní TOP modelka. Fotografování s ní byla jedna velká radost, na každém zvoleném místě skvěle zapózovala, poseděla, nebo poležela a tak...


CHCEŠ ODHALIT KDO STOJÍ ZA POŘÍZENÍM KRÁSNÝCH FOTOGRAFIÍ CHLUPÁČK§?

Zjisti, kdo se stará o pohodlí páníčků, pořízení fotografií chlupáčků a kdo se následně pečlivě věnuje úpravě všech fotografií, aby byly dokonalé do posledního chloupku!