CO JE U NÁS NOVÉHO?

Přečti si, kterého chlupáčka jsme nedávno přivítali před našimi fotoaparáty a jaké další focení pro Tebe v brzké době chystáme!

Papilloni

30.04.2022

V neděli 15. dubna 2022 navštívil fotograf Luboš KK Zetor Brno, kde na něj čekala panička Kateřina spolu s jejími pejsky. Počasí v tento den příliš nepřálo, sluníčko se sice neukázalo, i přesto se však povedlo nafotit spoustu krásných momentek, portrétů, ale i pohybových fotografií báječných psích modelů.

Border kolie

27.03.2022

V neděli 27. března 2022 vyrazila fotografka Veronika za paničkou a jejím báječným psím parťákem plemene border kolie na Prahu 5, konkrétně do parku Sacré Coeur, který se již zbarvil do nádherných jarních odstínů. Počasí během fotografování přálo, a tak se povedlo vykouzlit úžasné jarní portréty.

Kříženec

26.03.2022

V sobotu 26. března 2022 se setkala fotografka Veronika společně s majitelkou sympatického křížence na Kladně v parku, kde si společně užily nádherného jarního počasí a již kvetoucích keřů. Během setkání při fotografování vzniklo několik krásných momentek v pohybu, ale také krásné jarní portréty.

Ve středu 23. března 2022 vyrazila fotografka Veronika společně s klientkou a jejími čtyřmi jorkširskými teriéry na Prahu 6, konkrétně na Divokou Šárku. Počasí všem dokonale přálo, a tak se povedlo všechny malinké psí foto modely nafotit během odpoledního zapadajícího slunce na louce. Fotili se zvlášť, ale došlo i na hromadné fotečky.

Kříženec

21.03.2022

V neděli 06. března 2022 navštívil fotograf Luboš Sádek u Poličky, kde na něj čekala panička Mirka spolu s jejím pejskem, křížencem Valdou. Počasí v tento den příliš nepřálo, bohužel nevydržela ani sněhová pokrývka, i přesto se však povedlo nafotit spoustu krásných momentek, portrétů, ale i pohybových fotografií báječného psího modela.

V neděli 30. ledna 2022 vyrazila fotografka Veronika za paní majitelkou Marcelou a jejím nádherným psem Thonym plemene bílého švýcarského ovčáka na sever od Prahy. Fotografování proběhlo na zahradě paní majitelky a i když bylo poměrně větrno, ze setkání vzniklo velké množství krásných momentek.

V sobotu 23. října 2021 se fotografka Veronika vydala společně s majitelkou Katkou na psí výstavu do Klabavy. Během tohoto setkání bylo cílem nafotit sadu fotografií nejen z průběhu výstavy, ale také pár krásných momentek v okolním prostředí, ve kterém se výstava konala. Počasí v tento den přálo, a tak se vše vydařilo na jedničku. Moc děkujeme za...

V pondělí 20. září 2021 se hodinku po poledni setkala fotografka Kateřina spolu s majitelkou Eliškou a jejím báječným psím parťákem, hladkosrstým retrívrem, Atreiem. Setkání za účelem fotografování se uskutečnilo v nádherném prostředí lesa, ve kterém je ukryto nemálo nádherných zákoutí, ve kterých to pejskům jednoduše sluší. A tak si společně užili...

Border kolie

05.10.2021

Neděle 03. října 2021 patřila fotografce Renatě a jejím dvěma klientům, kteří dorazili na společné fotografování se svým mlaďounkým psím parťákem plemene border kolie. A protože se fotilo v prostorách, které se nacházejí přímo u fotografky doma, připravila si na setkání krásné rekvizity v podobě sezónních květin. A ačkoli se pejskovi příliš...

V pátek 17. září 2021 se v dopoledních hodinách setkala fotografka Kája společně s psím modelem plemene amerického pitbulteriéra nedaleko Poříčan, kde se nachází nádherná příroda plná úžasných zákoutí, skal, ale také vodní plochy, která doslova vyzývá k fotografování. Podzim už na sebe rozhodně nenechává čekat a tak je výsledná sada fotografií...


CHCEŠ ODHALIT KDO STOJÍ ZA POŘÍZENÍM KRÁSNÝCH FOTOGRAFIÍ CHLUPÁČKŮ?

Zjisti, kdo se stará o pohodlí páníčků, pořízení fotografií chlupáčků a kdo se následně pečlivě věnuje úpravě všech fotografií, aby byly dokonalé do posledního chloupku!

Martina Burianová, +420 774 844 844, martina@ambition.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!